Tao Yin + liečivé energie pre ženy od 14.4.

Tao Yin je tisíckami rokov overené cvičenie na vitalitu a dlhovekosť. Najstaršie objavené záznamy o tomto cvičení sú staré 5000 rokov. Dlhú dobu bol Taojin prísne stráženým tajomstvom v taoistických kláštoroch. Ľudia praktizujúci taojin sa dožívali pre nás nepredstaviteľne vysokého veku. Dnes si ľudia Tao Yin obľubujú pre jeho jednoduchosť, ale o to väčšiu silu. Cvičí sa na podložke prevažne v ľahu a v sede. 

Termíny: 14. apríla - 27. mája

štvrtky 10:00 - 11:30 

  • cena: 49 Eur / 7 x 90 min.
  • Kde: Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia, Kremnická 26, BA – Petržalka

Jedná sa o sériu naťahovacích cvičení v kombinácii so špeciálnym dýchaním, ktoré sa praktikujú na karimatke a sú vhodné pre každého bez obmedzenia na vek, nakoľko sa cvičí pomaly, nezaťažuje sa srdce a celková činnosť srdca, ale naopak posilňuje sa srdce a celková imunita človeka. Jedná sa o sekvenciu ľahkých pozícií, ktoré posilnia šľachy a brucho, detoxikujú obličky a aktivujú dobrú energiu a krvný obeh. Chrbtica i celé telo sa odblokujú, prehrejú sa kríže, riešia sa ženské problémy, nastáva úprava menštruačného cyklu, odblokovanie chrbtice, meridiánov a stagnácií v tele. Taojin môžu bezpečne cvičiť aj mamičky po pôrode, nakoľko sa regeneruje celá panvová oblasť. Zrelaxujeme a uvoľníme oblasť v dolnej časti chrbta a svaly psoas-t.j. driekové svaly a bedrový sval.

Je to  praktické cvičenie pre každého, kto chce detailnejšie precítiť svoje telo, uvoľniť ho, odblokovať, prehrievať kríže, bedrá a obličky. Pozitívne sa riešia ženské problémy, nastáva úprava menštruačného cyklu, odblokovanie chrbtice, meridiánov a stagnácií v tele. Taojin môžu bezpečne cvičiť aj budúce mamičky, ako aj mamičky po pôrode, nakoľko sa regeneruje celá panvová oblasť.

Liečivé energie pre ženy - Liečivé zvuky pre uvoľnenie negatívnych emócií a napätia, Vnútorný úsmev - harmonizácia nervovej sústavy, Seba kultivácia a práca so ženskou sexuálnou energiou - pre správnu funkciu hormonálnej sústavy a zníženie príznakov PMS, problémovej menštruácii či menopauzy apod.

Cieľom praktík je stále viac a viac energetizovať chrbticu, zahrievať ju, zvyšovať flexibilitu tela, znásobovať energiu a harmóniu, uzdravovať, spriechodňovať  šľachy, svaly, energetické kanály, ako i celé telo. Po zvládnutí základných polôh sa vytváraním protitlaku začína výrazne posilňovať vnútorné svalstvo. Liečivé energie pre ženy prehlbujú účinok cvičenia a celkovo prispievajú k celkovej regenerácii a harmonizácii ženského organizmu.  Takýmto spôsobom si praktikantka zabezpečí vnútornú silu a emocionálnu a hormonálnu rovnováhu až do neskorého veku a môže si vychutnávať dlhovekosť v zdraví. 

LEKTORKA:  Mgr. Martina Medvecká
Certifikovaná inštruktorka systému  Univerzálne Liečivé Tao

Registrácie mailom alebo telefonicky:

  • Martina - univerzalne@liecive-tao.sk, +421 917 974 551

NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.  

Platby:

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Taojin BA