PRAVIDELNÉ CVIČENIA - Liečivé Tao

ŠTARTUJEME 16. JANUÁRA

Prehľad aktivít pre poslucháčov školy ako aj širokú verejnosť .

Poskytujeme pravidelné cvičenia. Naše kurzy sú zmiešané, čo znamená, že muži i ženy u nás cvičia spoločne, až na  kurzy určené výlučne pre ženy. Kurzy sú vhodné pre všetkých, ktorí majú chuť na sebe pracovať nehľadiac na vek, či fyzickú kondíciu.

Pravidelnosť cvičenia pestuje silnú vôľu a vytrvalosť, pomáha pozitívne rozvíjať život na mnohých úrovniach-fyzickej, emocionálnej, mentálnej i spirituálnej. Vedomé cvičenie celého tela a meditácie mysle sú pre nás cestou  hlbokého liečenia, osobnej transformácie a sebapoznania.

Príďte a spoznajte účinné taoistické cvičenia pre zdravie a emocionálnu rovnováhu Systému Univerzalne Liecive Tao, Majstra Mantak Chiu, prostredníctvom prednášok, večerných seminárov a cvičení, tak pre poslucháčov školy ako aj širokú verejnosť, ktorá by sa rada so systémom najprv oboznámila.
Ranná jednoduchá rozcvička pre žiarivé zdravie pre každého bez rozdielu veku. Cieĺom je ustredneniť mysel, aktivizovať svoj stred Tantien, rozhýbať a otvoriť driek, precvičiť kĺbový systém, energetizovať chrbticu, naštartovať metabolizmus a detoxikovať telo.
Jedná sa o vstupný kurz do Systému Univerzálne Liečivé Tao podĺa Majstra Mantak Chiu zameraný na objavovanie esencie zdravia, vitality a dlhovekosti pomocou jedinečných taoistických techník. Extra zľava 20%: študenti, mamičky na MD a seniori 60+
Taojin je tisíckami rokov overené cvičenie na vitalitu a dlhovekosť. Najstaršie objavené záznamy o tomto cvičení sú staré 5000 rokov. Dlhú dobu bol Taojin prísne stráženým tajomstvom v taoistických kláštoroch. Ľudia praktizujúci taojin sa dožívali pre nás nepredstaviteľne vysokého veku. Dnes si ľudia Taojin obľubujú pre jeho jednoduchosť, ale o to väčšiu silu.
Hľadáte spôsoby ako podporiť optimálne zdravie vašich orgánov, dostať sa do emočnej rovnováhy a zbaviť sa zbytočných fyzických a psychických záťaží? Chcete sa dozvedieť čo v nás generuje vnútorný konflikt a ako sa s ním vysporiadať z pohľadu taoistického učenia?
Taojin pre ženy – harmonizujúce a omladzujúce cvičenie doplnené o liečivé techniky a meditácie. Jednoduché cvičenie posilní imunitu, pôsobí liečivo na chrbticu a všetky vnútorné orgány, regeneruje kríže i celú panvovú oblasť. Budeme pracovať so správnym taojin dychom, emóciami i vnútorným úsmevom. Urobíme si emocionálny detox.
Na kurze Fúzia 5 elementov vyrovnávame a kondenzujeme našu vnútornú energiu, aby sme sa pripojili k zdroju a stiahli sme informácie z vesmíru s cieľom rozšíriť našu duchovnú prax. Je to silná meditačná prax, ktorá vytvára rovnováhu 5 rôznych elemntov v nás, ktoré generujú rôzne emócie, vnútorné konflikty, nálady. Ich zjednotením- fúzovaním do spoločného centra -zdroja sa dokáže naše vedomie dostať do rovnováhy, neutrality a prichádza nová kvalita nášho bytia. Zisti viac...