Tao Yin pre vnútornú harmóniu ženy

Ste vyčerpaná, bez nálady, stále sa niekde ponáhľate, chcete všetkým vyhovieť, prestávate rozumieť sama sebe. A vlastne ani nechápete, čo sa vlastne občas s vami deje. Občas túžite len tak byť, lebo už vás nebaví fungovať na autopilota? Nájdite si chvíľku času pre seba a príďte si spoločne zacvičiť, precítiť svoje telo, dušu a pustiť všetky starosti, myšlienky, ktoré vás brzdia v žití života po akom túžite.

Termíny

štvrtky v čase od 10:00 - 11:30

Termíny: 19.9. / 26.9. / x / 10.10. /17.10. /  24.10 / x / 7.11. / x / 21.11. / 28.11

  • cena:  28 Eur / 4 x 90 min., platba online 10 Eur 
  • Kde: Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia, Kremnická 26, BA – Petržalka

Taojin pre ženy - harmonizujúce a omladzujúce cvičenie doplnené o liečivé techniky a meditácie. Jednoduché cvičenie posilní imunitu, pôsobí liečivo na chrbticu a všetky vnútorné orgány, regeneruje kríže i celú panvovú oblasť. Budeme pracovať so správnym taojin dychom, emóciami i vnútorným úsmevom. Urobíme si emocionálny detox.

Je to praktické cvičenie pre každú ženu, ktorá chce detailnejšie precítiť svoje telo, uvoľniť ho, odblokovať, prehrievať kríže, bedrá a obličky. Pozitívne sa riešia ženské problémy, nastáva úprava menštruačného cyklu, odblokovanie chrbtice, meridiánov a stagnácií v tele. Taojin môžu bezpečne cvičiť aj budúce mamičky, ako aj mamičky po pôrode, nakoľko sa regeneruje celá panvová oblasť.
Je to praktické cvičenie pre každú ženu, ktorá chce detailnejšie precítiť svoje telo, uvoľniť ho, odblokovať, prehrievať kríže, bedrá a obličky.

Cieľom praktík je uvolňiť sa, naplniť sa jinovou materskou výživnou a pokojnou zemskou energiou,dostať sa do stavu harmónie, stále viac a viac energetizovať chrbticu, zahrievať ju, zvyšovať flexibilitu tela, znásobovať energiu a harmóniu, uzdravovať, spriechodňovať šľachy, svaly, energetické kanály, ako i celé telo. Taktiež budeme uvoĺňovať emocionálne blokády a staré presvedčenia, ktoré nás brzdia žiť život v rovnováhe.

Na cvičenie si treba priniesť pohodlné oblečenie. Karimatky sú k dizpozícii v centre. Cvičí sa naboso alebo v ponožkách..

LEKTORKA:  Mgr. Martina Medvecká
Certifikovaná inštruktorka systému  Univerzálne Liečivé Tao

Registrácie mailom alebo telefonicky:

  • Martina -  univerzalne@liecive-tao.sk, 0917 974 551

NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.  

Platby:

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Taojin