MK Tao ženy

V liečivej láske pre ženy praktizujeme meditácie a cvičenia Univerzálneho Liečivého Tao pre ženy, ktoré pomáhajú kultivovať viac energie, vyšší stav bytia, hlbšie spirituálne spojenie a silnejšiu sexualitu.

V dnešnom svete je veľmi častý jav, že ženy alebo aj muži sú odpojení od svojej sexuality alebo majú zdravotné problémy alebo komplikácie súvisiace s ich reprodukčnými orgánmi. Sexuálna energia je najsilnejšia energia, ktorú máme v tele - má schopnosť vytvárať život.

Termíny

Termín: utorky v období od 24. septembra - 5. novembra

dátumy: 24.9. / 1.10. / 8.10. / 15.10. / 22.10. / x / 5.11.

  • Čas: od 18:30 - 20:15
  • Cena: 120 Eur
  • Kde: Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia, Kremnická 26, BA – Petržalka

Budovanie a úplná integrácia toho, čo ste sa naučili na kurze Základy Tao, aby ste naplno ovládli a osvojili si svoju najsilnejšiu energiu, sexuálnu energiu, svoju tvorivú silu. Keď vedome využijete túto energiu stvorenia, máte vo svojich rukách moc uzdravovať, transformovať, vytvárať to, čo chcete!

Život zlepšujúce ovariálne dýchanie

Ovariálne dýchanie sa tradične nazýva „ovariálne kung fu“, kung fu je spôsob, ako veci robiť, alebo to môže byť aj „zručnosť dosiahnutá tvrdou prácou a praxou“. V každej fáze ženstva je dôležité transformovať sexuálnu energiu (ženy strácajú menštruáciou a pôrodom) a čo najviac z toho vyťažiť! Transformácia a cirkulácia energie cez Malý nebeský cyklus / mikrokozmickú obežnáú dráhu, aby sa zabránilo odtoku vašej životnej sily.

Výhody liečivej lásky, ovariálneho dýchania a orgazmického zdvihu / práce s orgazmickou energiou z oblasti srdca:

• Zvýšenie tvorivosti.

• Sexuálne zdravie a naplnenie.

• Prehĺbenie bezpodmienečnej seba-lásky.

• manifestácia a magnetizmus.

• Zvýšenie vitality / cítite viac energie.

• Otvorenie sa zmyselnosti a božskému ženskému ja.

• Zmiernenie a pre niektoré ženy úplne ukončenie syndrómov menopauzy, privítate druhú jar!

• dlhšie, precítenejšie milovanie s partnerom.

• Zdravý mesačný cyklus - Zmiernenie a pre niektoré ženy úplne ukončenie PMS, + zdravšia krv, ľahší prietok, kratšie a bezbolestné cykly.

Viac energie, viac lásky

 Ako duchovná prax je Liečivá láska začiatkom krátkej cesty k osvieteniu prostredníctvom extázy a pochopenie potešenia ako brány k blaženosti, na ceste k extáze. Šetríte a transformujete sexuálnu energiu, aby ste uvoľnili obrovskú, potenciálne výbušnú vnútornú silu. Naučíte sa usmerňovať ju cez Malý nebeský cyklus (mikrokozmická dráha) ako bezpečný základ pre prebudenie Kundaliní.

Rozdistribuujeme tvorivé sily a esenciu z pohlavných orgánov do vyšších energetických centier – orgánov a žliaz za účelom Oživiť a Omladiť všetky vitálne funkcie, Zlepšiť Zdravie a Spomaliť úbytok vašej esencie a vašej životnej energie alebo energie „predkov“. Zažite viac spokojných vzťahov, počnúc svojím vlastným ja, ako výsledok praktizovania na akejkoľvek úrovni: fyzickej, energetickej, duchovnej.

LEKTORKA: Mgr. Medvecká Martina – certifikovaná inštruktorka systému Univerzálne Liečivé Tao majstra Mantak Chiu so špecializáciou Liečivá láska.

Registrácie mailom alebo telefonicky:

  • Martina -  univerzalne@liecive-tao.sk, 0917 974 551

NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.  

Platby:

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a tao ženy