TAO 22 ONLINE - jún

Ranné cvičenia a večerné meditácie online pre všetkých bez rozdielu veku, ktorým záleží na budovaní zdravia, vitality a na rozvoji vnútornej harmónie.

Ideme do druhého medzifinále, akcia TAO ONLINE ....
P
re niekoho môže začať akcia Tao 22 .. Ako sme už avizovali v mesiaci jún tiež pokračujeme v upevňovaní pravidelnej disciplíny investovania do seba, energie, harmónie, vitality. Energia rastie....

Nárastom kvantity  prichádza nová kvalita....
V apríli sme nakukli do princípov Tao Univerza a niečo z toho z integrovali do seba a niečím sa inšpirovali.
V máji sme posilňovali disciplínu a už držali energiu.

V mesiaci jún opäť posilnime naše Základy...a budeme už rozvíjať pôvodnú silu....  22 dní naskakujeme do Tao ON-LINE 60. Pre niekoho je to ONLINE 22 alebo aj 40. Všetci sú vítaní!) Témou bude Esencia rozcvičky so Železnou košeľou a šľachy, štruktúra aj Tantiečikung a večer Esencia Základov cesta do svojho vnútra.

 

 

Termín: 1. - 30. júna

cvičí sa Pondelok - Štvrtok 

(piatky a víkendy sú voľné)

 

Celková cena za 40 spoločných hodín cvičenia a meditácií : 80 Eur (možnosť rozložiť do 2 týždenných splátok po 40 Eur)

Cena pre študentov, dôchodcov a ľudí, ktorí sú  bez príjmu: 40 Eur (možnosť rozložiť do 2 týždenných splátok po 20 eur)


Náplň kurzu:

Prehľad cvičení:

Po - Štv: 7:00 - 8:00 RANNÁ ROZCVIČKA

Ranné cvičenie uvoľňuje do tela hormóny šťastia (endorfíny) , ktoré vo vás vyvolajú nielen pocit šťastia, ale aj vnútornej rovnováhy, pohody a pozitivizmu. Ak ráno rozhýbete svoje telo, poďakuje sa vám za to aj vaša psychika. Ovládne vás energia, úsmev, eliminujete rannú mrzutosť, čo ocení aj vaše okolie. Pozitívne ovplyvní vašu schopnosť koncentrovať sa. Vďaka tomu budete deň využívať efektívnejšie a pravdepodobne budete aj vo svojich činnostiach úspešnejšie.

V rozcvičke sa zameriavame na aktivizáciu stredu Tantienu, venujeme sa rozhýbaniu drieku, energetizácii orgánov, sebamasáži čchi, precvičujeme kĺby, aplikujeme princípy čikungu Železnej košele, Tantiečikungu atď...

Po a Str: 19:30 - 20:30 VEČERNÁ MEDITÁCIA

zameriavame sa  na budovanie energie srdca, ochrany, imunity a energie

Ut a Štv: 19:30 - 20:30 VEČERNÝ TAOJIN (čínska joga) 

Jedná sa o sekvenciu ľahkých pozícií, ktoré posilnia šľachy, brucho a aktivujú dobrú energiu a krvný obeh. Chrbtica i celé telo sa odblokujú, prehrejú sa kríže, riešia sa ženské problémy, nastáva úprava menštruačného cyklu, odblokovanie chrbtice, meridiánov a stagnácií v tele...

pondelok 01. júna začíname:
Nováčik sa može pridať - potrebné  absolvovať 3 hodinový vstupný ONLINE kurz Minizáklady Tao 15 00 - 18 00 (v cene 40€) (záznam bude dostupný)
A večer bude:
Predstavenie
systému Univerzálne Liečivé Tao o 19:00 - 19:30.
Následne meditácia
o 19:30 - 20:30

 

Co napísali  účastníci:

  • Ahoj, 🙏🙏🙏za cvicenia, vcera vecer, akoby si cvicenie vyskladala pre mna- poriadne ma bolela bederna chrbtica(aj tam bol uraz) som si dala cez den zabrat, pocas cvicenie bolest odfuklo🙂,👍😘 Ivana H.
  • Tieto cvičenia sú lepšie ako lieky od bolesti. Ranné rozcvičky budem cvičiť zo záznamu. Bolesti úplne ustúpili. Zo začiatku som šla aj cez bolesť, momentálne už bolesť necítim. Je to ako zázrak. Ďakujem 🙂👍 Maria M.

  • Mám síce problém ráno vstať, ale vždy som sa hecla okrem 1 dňa dovolenky. Stojí to zato, potom zvládam lepšie a vlepšej nálade celý deň a to máme teraz v práci dosť náročné obdobie, takže ďakujem. Iveta L.
  • Zdravím Martinka❤, ..ďakujem Ti za opäť skvelú meditáciu. Máš veľký cit preto, kedy čo povedať...kedy to povedať a veľmi vyhovujúce  tempo.....Tvoje meditácie vždy preplačem ❤ a cítim sa po nich skvelo...uvoľnená, oddýchnutá plná energie a po dnešnej žiarim všetkými farbami.  Veľmi nám všetkým pomáhaš. Cítim z Teba harmóniu, pohodu a dobrú náladu. Ďakujeme❤ Beatka P.

  • Spätná väzba od účastníčky Tao 21: Výhody pre mňa: - samu cvičiť ma doma nebaví, potrebujem vedenie, - nemusím nikam cestovať (obrovská časová úspora), - ak nestíham, cvičenie viem posunúť na neskôr (záznamy), - vybudená chuť cvičiť, lebo tým, že cvičíme často a pravidelne vidím (cítim) obrovské benefity, - páči sa mi, že som v skupine a zároveň ma nikto nevidí 😀 (tz. môžem si veselo cvičiť v pyžame a nemusím sa zoznamovať s nikým ak sa mi nechce)

Nemám žiadne výhrady, je to fakt skvelé a to, čo robíte teraz je naozaj poslanie (zvýšiť kvalitu života čo najviac ľuďom) ❤ Ďakujem. katka G.

 

LEKTORKA:  

Mgr. Martina Medvecká - certifikovaná inštruktorka UHT

Mgr. Július Masarovič - senior inštruktor UHT

REGISTRÁCIA A PLATBY:

Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na nižšie uvedený bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Kontakt:  Martina - taojogask@gmail.com, 0917 974 551

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Taojoga Online jún