TAO ONLINE - september

Ranné cvičenia a večerné meditácie online pre všetkých bez rozdielu veku, ktorým záleží na budovaní zdravia, vitality a na rozvoji vnútornej harmónie.

Po letnej prestávke pokračujeme v pravidelných ranných a večerných energetických cvičeniach....Pre niekoho môže začať budovanie disciplíny práve teraz....ideálna doba keďže astrologicky už jeseň začala a vhodné je začať posilňovať element kovu.
Ako sme už avizovali pokračujeme v upevňovaní pravidelnej disciplíny investovania do seba, energie, harmónie, vitality.

Pre niekoho je to pokračovanie v ONLINE alebo úplne nové. Všetci sú vítaní!) Témou bude Esencia rozcvičky so Železnou košeľou a šľachy, štruktúra aj Tantiečikung a večer Taojin a Esencia Základov cesta do svojho vnútra.

Všetky taoistické techniky a cvičenia budú zamerané na oživovanie, posilnenie a uzdravenie fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej úrovne. Aplikáciou techník budete plný energie, naučíte sa načerpať chýbajúce sily pre seba. Budete zdravší, pokojnejší a naučíte sa ako sa zbavovať toxínov z tela. Pri poctivom pravidelnom prístupe zacítite silu Tao investície do seba, budete mať energiu, vitalitu a potenciu konať. To ponúka systém Univerzálne Liečivé Tao.

Termín: 2. - 30. septembra

cvičí sa Pondelok - Štvrtok 

(piatky a víkendy sú voľné)

 

Celková cena za 34 spoločných hodín cvičenia a meditácií : 80 Eur 

Cena pre študentov, dôchodcov a ľudí, ktorí sú  bez príjmu: 40 Eur 

Platforma ZOOM

V cene:  17 dní cvičení 2x denne, prístup k záznamom počas 1 mesiaca


Náplň kurzu:

transformačný balíček Tao cvičení a meditácií 2x denne:

A, ráno v čase 07 00 – 08 00
Ranné energetizujúce rozcvičky zamerané na posilnenie čchi

B1, večer v čase 18 00 – 19 00 (pondelky, stredy )
večerné meditácie na harmonizáciu emócií

B2, večer ut, št v čase 18 00 –19 0(Utorky, štvrtky)
v
ečerný Taojin cvičenie na obnovenie mladosti, pružnosti  
Jedná sa o sekvenciu ľahkých pozícií, ktoré posilnia šľachy, brucho a aktivujú dobrú energiu a krvný obeh. Chrbtica i celé telo sa odblokujú, prehrejú sa kríže, riešia sa ženské problémy, nastáva úprava menštruačného cyklu, odblokovanie chrbtice, meridiánov a stagnácií v tele...
              
Počas tohto obdobia Vás budú sprevádzať
Lektori inštruktori Tao: 
Martina Medvecká & Július Masarovič

Co napísali  účastníci:

  • Ahoj, 🙏🙏🙏za cvičenia, včera večer, akoby si cvičenie vyskladala pre mňa- poriadne ma bolela bederná chrbtica(aj tam bol uraz) som si dala cez deň zabrať, počas cvičenia bolesť odfúklo🙂,👍😘 Ivana H.
  • Tieto cvičenia sú lepšie ako lieky od bolesti. Ranné rozcvičky budem cvičiť zo záznamu. Bolesti úplne ustúpili. Zo začiatku som šla aj cez bolesť, momentálne už bolesť necítim. Je to ako zázrak. Ďakujem 🙂👍 Maria M.

  • Mám síce problém ráno vstať, ale vždy som sa hecla okrem 1 dňa dovolenky. Stojí to zato, potom zvládam lepšie a v lepšej nálade celý deň a to máme teraz v práci dosť náročné obdobie, takže ďakujem. Iveta L.
  • Zdravím Martinka❤, ..ďakujem Ti za opäť skvelú meditáciu. Máš veľký cit preto, kedy čo povedať...kedy to povedať a veľmi vyhovujúce  tempo.....Tvoje meditácie vždy preplačem ❤ a cítim sa po nich skvelo...uvoľnená, oddýchnutá plná energie a po dnešnej žiarim všetkými farbami.  Veľmi nám všetkým pomáhaš. Cítim z Teba harmóniu, pohodu a dobrú náladu. Ďakujeme❤ Beatka P.

  • Spätná väzba od účastníčky Tao 21: Výhody pre mňa: - samu cvičiť ma doma nebaví, potrebujem vedenie, - nemusím nikam cestovať (obrovská časová úspora), - ak nestíham, cvičenie viem posunúť na neskôr (záznamy), - vybudená chuť cvičiť, lebo tým, že cvičíme často a pravidelne vidím (cítim) obrovské benefity, - páči sa mi, že som v skupine a zároveň ma nikto nevidí 😀 (tz. môžem si veselo cvičiť v pyžame a nemusím sa zoznamovať s nikým ak sa mi nechce). Nemám žiadne výhrady, je to fakt skvelé a to, čo robíte teraz je naozaj poslanie (zvýšiť kvalitu života čo najviac ľuďom) ❤ Ďakujem. katka G.

 

LEKTORKA:  

Mgr. Martina Medvecká - certifikovaná inštruktorka UHT

Mgr. Július Masarovič - senior inštruktor UHT

REGISTRÁCIA A PLATBY:

Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na nižšie uvedený bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Kontakt:  Martina - taojogask@gmail.com, 0917 974 551

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Taojoga Online september