Harmonizačný Taojin

Ste vyčerpaní, bez nálady, stále sa niekde ponáhľate, chcete všetkým vyhovieť, prestávate rozumieť sam/a sebe. A vlastne ani nechápete, čo sa vlastne občas s vami deje. Občas túžite len tak byť, lebo už vás nebaví fungovať na autopilota? Nájdite si chvíľku času pre seba a príďte si spoločne zacvičiť, precítiť svoje telo, dušu a pustiť všetky starosti, myšlienky, ktoré vás brzdia v žití života po akom túžite.

Termíny

štvrtky v čase od 17:00 - 18:00

Termíny: prvá hodina  5. októbra - cvičí sa do 17. decembra

  • cena:  6 eur/ 80 min. , permanentka 10 lekcii 50 Eur, min. počet 5 účastníkov
  • Kde: ČAROIN - Regeneračné a poradenské centrum, Kosatcová 24, BA – Devínska Nová Ves
  • Registrácia priamo: info@caroin.sk, 0917 435 103 alebo taojogask@gmail.com

TaoJin je séria revitalizačných cvičení, ktoré rozvíjajú pružnosť, silu, elasticitu a ohybnosť chrbtice. Tieto cvičenia vytvárajú harmóniu v tele, mysli a duchu prostredníctvom svojich integračných princípov. TaoJin znamená "usmerňovať viesť energiu" a to nám pomáha uvoľniť chronické napätie, energetické blokády a toxicitu, ktoré sa v tele nahromadili po mnoho rokov. Tieto cvičenia aktivujú tok Čchi v meridiánoch, otvárajúc ich a posilňujúc. Dôležitou súčasťou sú harmonizujúce techniky vnútorný úsmev a liečivé zvuky, ktoré umocňujú silný ozdravný a harmonizujúci účinok celého cvičenia.

Je to praktické cvičenie pre každého, kto chce detailnejšie precítiť svoje telo, uvoľniť ho, odblokovať, prehrievať kríže, bedrá a obličky.

Cieľom praktík je uvolňiť sa, naplniť sa jinovou materskou výživnou a pokojnou zemskou energiou,dostať sa do stavu harmónie, stále viac a viac energetizovať chrbticu, zahrievať ju, zvyšovať flexibilitu tela, znásobovať energiu a harmóniu, uzdravovať, spriechodňovať šľachy, svaly, energetické kanály, ako i celé telo. 

Na cvičenie si treba priniesť pohodlné oblečenie. Karimatky sú k dizpozícii v centre. Cvičí sa naboso alebo v ponožkách..

LEKTORKA:  Mgr. Martina Medvecká
Certifikovaná inštruktorka systému  Univerzálne Liečivé Tao

Registrácie mailom alebo telefonicky:

  • Martina -  univerzalne@liecive-tao.sk, 0917 974 551

NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.  

Platby:

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Taojin DNV