MK Základy Tao I - návrat k múdrosti tela

Keď ochorieme, často hľadáme rady a pomoc zvonka, aby sme zistili, čo je pre nás dobré a čo zlé. Ale kto to môže vedieť lepšie ako my sami? Keď odovzdáme túto kompetenciu niekomu inému, strácame slobodu a stávame sa závislými od vonkajších zdrojov.

Na človeka v našom svete je kladená vysoká náročnosť v tejto dobe. Je nútený sa postarať sám o seba do plnej miery. Úspech človeka spočíva v nájdení životného oporného piliera, o ktorý sa môže oprieť. Na tomto metodickom kurze ho nájdete. Pilier Tao, s ktorým sa účastník zoznámi na kurze je otestovaný miliónmi ľudí.

Jedná sa o vstupný kurz do Systému Univerzálne Liečivé Tao podĺa Majstra Mantak Chiu zameraný na objavovanie esencie zdravia, vitality a dlhovekosti pomocou jedinečných taoistických techník.

Všetky taoistické techniky a cvičenia, ktoré budete na kurze vykonávať, budú zamerané na oživovanie, posilnenie a uzdravenie fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej úrovne. Aplikáciou techník budete plný energie, naučíte sa načerpať chýbajúce sily pre seba. Budete zdravší, pokojnejší, naučíte sa ako sa zbavovať toxínov z tela. Zmysel každej techniky je podrobne vysvetlený z duchovného aj medicínskeho hľadiska.

SYSTÉM UNIVERZÁLNE LIEČIVÉ TAO SLOVAKIA
Martina Medvecká - LIEČIVÉ TAO, ŠKOLA TAOJOGY

Najbližšie termíny

Utorky v čase od 18:30 - 20:00

Termíny: 03.03. - 07.04.  (6 týždňov)

Cena: 95 Eur

opakujúci 70 Eur

Kde: Tao centrum, Kremnická 26, Bratislava

Náplň kurzu 

Náplň kurzu "Základy TAO" pre začiatočníkov:
• Teória - vysvetlenie podstaty taoistických meditácií a cvičení; filozofia taoizmu; zdravotné účinky Tao praktík; aplikácie Tao princípov a techník v každodennom živote.

Meditácia vnútorného úsmevu - práca s piatimi hlavnými jinovými orgánmi, s nimi súvisiacimi jangovými orgánmi a zmyslovými orgánmi (napríklad: obličky-močový mechúr-uši), pomocou ktorej sa posilňujú vnútorné orgány., dochádza k harmonizácii srdca, upokojeniu celej nervovo-vegetatívnej sústavy, zbaveniu sa toxínov z tela a načerpanie chýbajúcich síl.

Meditácia so zvukom - technika šiestich liečivých zvukov na transformáciu a zbavenie sa negatívnych energií a emócií z tela.

• Meditácia otváranie "Mikrokozmickej obežnej dráhy" - čiže hlavného akupunktúrneho kanála. (Malého nebeského okruhu).

a ďalšie jedinečné techniky ....

 


LEKTORKA:  Mgr. Martina Medvecká
Certifikovaná inštruktorka systému  Univerzálne Liečivé Tao

Registrácie mailom alebo telefonicky:

  • Martina - taojogask@gmail.com, 0917 974 551

NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.  

Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na nižšie uvedený bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Základy I večer