VÍKENDOVÉ METODICKÉ KURZY - Liečivé Tao

Good for the Coronavirus Pandemic to help strengthen your Red and White blood cells which is your defense and immune system. Need to strengthening them with life force (Qi) and loving energy. English translated into 6 languages (French, German, Italian, Romanian, Russian, Spanish)
Pre zlepšenie a posilnenie zraku prostredníctvom osvedčených očných tréningových metód založených na čínskej medicíne a technikách Taojogy.
Hviezdy, ktoré riadia našu planétu nám sprostredkujú množstvo informácii. Taoistická a čínska astrológia pri svojom výpočte využíva základné údaje z nášho prvého nádychu - čas, deň, mesiac a hodina narodenia. Spôsob ako tieto energie vzájomne interagujú nám pomáha porozumieť našim silným a slabým stránkam a udalostiam, ktoré sa odohrávajú v našom živote.
Predstavuje pevný základ a jadro všetkých fyzických cvičení v systéme Liečivé Tao. Tantien sídliaci pod pupkom, treba fyzicky neustále posilňovať a plniť energiou. Ak chceme znovuobnoviť naše fyzické aj energetické telo, vieme to docieliť práve cez Tantién. Budovaním a udržiavaním vnútorného tlaku v našom abdomeme, vieme zabezpečiť cirkuláciu v kvnom, lymfatickom aj energetickom okruhu. Zisti viac
Kurz predstavuje základnú čikungovú prax v UHT. Cvičenie rozvíja vnútornú silu a vyrovnanú štruktúru tela prostredníctvom energetických statických pozícií a jedinečných obaľovacích dychových cvičení, ktoré vytvárajú a ukladajú čchi. Prepojením šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku sú kĺby sú posilnené, svaly, šľachy a väzy pružné a pevné a kosti silné. Pomáha nám budovať uzemnenie – zakoreňovací princíp.
Príďte, spoznajte a objavte jedinečný systém, ktorý vás naučí ako relaxovať a ovládať svoje emócie prostredníctvom Chi Nei Tsang masáží brucha (sebamasáži, masáží partnera, klienta) a prostredníctvom energetických meditačných techník systému Univerzálne Liečivé Tao.
Práca so sexuálnou energiou je jednou z najťažších, ale najsilnejších techník. Správne praktikovaná sexualita dokáže zmeniť celý energetický potenciál človeka, dokáže obmedziť starnutie, dokáže opäť naštartovať telo, začne regenerovať bunky, človek získa tak silný nástroj, ako regulovať procesy vo vlastnom tele, bez toho aby ostal unavený, vyčerpaný, frustrovaný alebo nepochopený.
Na kurze Fúzia 5 elementov vyrovnávame a kondenzujeme našu vnútornú energiu, aby sme sa pripojili k zdroju a stiahli sme informácie z vesmíru s cieľom rozšíriť našu duchovnú prax. Je to silná meditačná prax, ktorá vytvára rovnováhu 5 rôznych elemntov v nás, ktoré generujú rôzne emócie, vnútorné konflikty, nálady. Ich zjednotením- fúzovaním do spoločného centra -zdroja sa dokáže naše vedomie dostať do rovnováhy, neutrality a prichádza nová kvalita nášho bytia. Zisti viac...
Jedinečná príležitosť naučiť sa Chi Nei Tsang detoxikačnú seba masáž brucha - nášho sekundárneho mozgu so svojimi 5 životne dôležitými orgánmi v spojení s čikungom Železnej košele, ktoré sa veľmi dobre dopĺňajú.
Kurz Tao ženy sa zameriava na meditácie a cvičenia kultivácie ženskej energie, ktoré prinášajú úžitok ženám všetkých vekových skupín a životným štádiám. Okrem toho, že sú energetizujúcou a duchovnou praxou, tieto postupy tiež pomáhajú vyrovnávať hormóny, normalizovať cykly, zvyšovať plodnosť, zmierňovať menštruačné alebo menopauzálne symptómy a zvyšovať sexualitu. Zisti viac..
Fúzia II pokračovanie fúzii 5 elementov - otváranie stredovej dráhy, 3 Tantienov a Opaskovej ochrannej dráhy. Opäť výrazná technika na stabilizáciu vedomia, základ pre rozvoj praktikanta Tao.....čím viac sa otvorí stredová dráha , tým viac sme energetické bytosti, ktoré dostávajú výživu z energie zeme a neba.
Jedná sa o formu 13 pohybov, ktorá predstavuje veĺmi praktickú variantu Taiči, vhodná pre každodenné cvičenie, pre ľudí každého veku. Základom cvičenia je hlboké a prirodzené dýchanie, oblúkovité pohyby vychádzajúce z drieku a nácvik vedenia vnútornej sily zo stredu tela až do končekov prstov. Telo sa prirodzene uvoľní a zrelaxuje. A práve toto plynulé cvičenie spojené s vedomým hlbokým dychom vyrovnáva naše energie, dáva nám zdravie, silu a vitalitu.
Vstupný kurz do systému pre rozvíjanie väčšej vitality, kreativity, seba-liečenia a vnútorného pokoja. Kurz predstavuje základnú prax starodávneho taoistického systému, ktorého cieľom je začať rozvíjať potenciál každého jednotlivca. Ponúka jednoduché techniky na transformáciu stresu na vitalitu, rozšírenie vedomia a naštartovanie energií seba liečenia. Počas kurzu sa ponoríme hlboko do energií, ktoré nás robia celistvými a zdravými.