Čikung Železná košeľa IAB

Najbližšie termíny: 17. - 18. október

sobota- nedeľa od 9:30 - 17:00 Železná košeľa I

Cena: 150,- Eur Železná košeľa IAB

Miesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia
                  Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

Požiadavky: účastník absolvoval kurz Základy Tao

V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra.
Kurz je súčasťou
Školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.


ŽELEZNÁ KOŠEĽA I 

Praktikant sa naučí budovať správnu štruktúru tela v stoji. Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Taktiež začne budovať uzemnenie – zakoreňovací princíp a pomocou obaľovacích dýchacích techník budovať vnútorný tlak a energiu v orgánoch.

Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a meridiány, neskôr kosti. Osvojenie si pozície Stromu a Držanie zlatej skrinky sú základom pre pohybovú meditáciu Taiči. Zlatá korytnačka a byvol mohutne doplňujú driek, obličky, slabiny. Zlatý Fénix, Železná tyč, Železný most kompletizujú 9 statických pozícií. 


Obaľovacie dýchacie techniky na vytvorenie vnútorného tlaku a odolnosti sú veľmi dôležitou súčasťou železnej košele. Adept získa viac vnútornej čchi a je schopný znášať tlak zvonka... taktiež si chráni organy ako sú obličky, maternica, prostata a buduje silu perinea.

Nedostatok čchi v týchto orgánoch spôsobuje vážne problemy s potenciou, preto železná košela je výbornou prevenciou pre všetkých.

Pretláčanie v pozíciách umožňuje budovať silu a stabilitu jedinca, okamžite sa naplnia s čchi kosti, šľachy, väzy. Obliekať si Železnú košeľu je výboný nástroj pre dlhovekosť a nadbytok čchi akumulovanej v tele. Zaklad vitality a žiarivého čchi tela.  

Praktikant sa vnorí do sveta kostí a dýchania cez kosti. Postupne precíti celú kostru a energiu v nich. Precítenie kostí predstavuje hlboký zážitok, zároveň pochopenie významu kostí, ktoré sú energetickou oporou pre naše telo. Druhej časti kurzu sa zameriame na odblokovanie konkrétnych emócii vo svalstve a - izometrické posilňovanie svalstva. 

Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a dráhy, neskôr dýchanie cez  kosti silne energetizuje a očisťuje kostnú dreň. To má za následok zvýšenie tvorby krvi z drene a imunity.

Zapojiť kosti do života a využívať ich na uskladnenie čchi je nástroj ako získať žiarivé čchi telo. Ten kto je v kontakte so svojimi kosťami, vie kanálovať cez seba veľa kozmickej čchi s z vesmíru a prijímať viac informácií, tak ako obrovské vysoké stromy. To je základ pre budovanie kozmického vedomia!

Prihláška

Kontakt: Martina -  univerzalne@liecive-tao.sk, +421 917 974 551

LEKTORI:  

Július Masarovič - Senior inštruktor systému  Univerzálne Liečivé Tao 

Martina Medvecká - Certifikovaná inštruktorka systému  Univerzálne Liečivé Tao 

REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Železná košeľa IAB