METODICKÝ KURZ FÚZIA II

Najbližšie termíny: 30. november - 1. december

sobota, nedeľa od 10:00 – 17:30

Cena kurzovné: 150,- Eur             

Miesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia, Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra.

Požiadavky:

doporučené účastník absolvoval Základy Tao, Fúzia IA. Kurz predstavuje úvod do Vnútornej Alchýmie. Kurz je súčasťou Inštruktorskej školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.


Náplň kurzu:

Fúzia II  pre pokračovanie vo fúzii -  je dôležité otváranie stredovej dráhy, 3 Tantienov a Opaskovej ochrannej dráhy.

Opäť výrazná technika na stabilizáciu vedomia, základ pre rozvoj praktikanta Tao.....čím viac sa otvorí stredová dráha , tým viac sme energetické bytosti, ktoré dostávajú výživu z energie zeme a neba.

Praktikant si pomocou symbolu Pakua vytvorí sústredené energiu v Tantieni, - kotli a ustrední sa. Sústredená energia sa pri silnej fokusácii ducha formuje do energetickej žiarivej perly alebo kryštálu. Teraz sa zameriame na budovanie Súcitnej lásky. Kryštál sa pomocou tvorivého cyklu piatich elementov nabije pozitívnymi cnosťami a vytvorí sa perla súcitnej lásky. Následne sa táto sústredená energia použije na spriechodnenie Stredovej dráhy a jej vetiev známej ako more krvi. Následne sa praktikant naučí formulu na spriechodnenie opaskovej dráhy a budovanie ochrany čakrového systému. Praktikant sa takto naučí ustredňovať a harmonizovať aj psychicky a budovať si ochranu energetického tela.

Potom si privoláme 8 síl pomocou zvukov 8 jednotlivých síl a vytvoríme si Univerzálne pakuy okolo Srdca a hlavy. To umožní nabrať dodatočnú energiu nato, aby sme vedeli začať čistiť , spriechodňovať a otvárať psychické kanály Stredovú a Opaskovú dráhu.

LEKTORI:  

Mgr. Július Masarovič - Senior inštruktor systému  Univerzálne Liečivé Tao 

REGISTRÁCIA A PLATBY:

Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na nižšie uvedený bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Kontakt:  Martina - taojogask@gmail.com, 0917 974 551

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Fúzia II