KOZMICKÉ VIDENIE ŠPECIALIZOVANÝ KURZ

Pre zlepšenie a posilnenie zraku prostredníctvom osvedčených očných tréningových metód  založených na čínskej medicíne a technikách Taojogy.

Termín: bude upresnené

Cena kurzovné: 150,- Eur

Miesto:  Tao centrum, Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

Požiadavky:

Nutný predpoklad absolvent kurzu Základy Tao I.. Jedná sa o nadstavbový špecializovaný kurz Taojogy,


Náplň kurzu:

Oči sú nepochybne najcitlivejšie a najjemnejšie orgány , ktoré máme a možno aj najúžasnejšie. Sú oknom, prostredníctvom ktorého vnímame svet, a sú zodpovedné za štyri pätiny všetkých informácií , ktoré náš mozog prijíma - čo je pravdepodobne dôvod, prečo sa spoliehame na náš zrak viac než ktorýkoľvek iný zmysel. Oko je bránou do nášho tela, duše a ducha a čo vnímame našimi očami to napĺňa celú našu bytosť, a zároveň čo cítime vo vnútri sa odráža v našich očiach. Preto je dôležité, aby sme mali náš zrak čistý, jasný, aby sme ho pravidelne posilňovali, a aby sme si uvedomili pred čim zrak napr. zatvárame, a tým si ho nevedome zastierame a oslabujeme...

Na západe sa problémy so zrakom riešia oddelene od celkového zdravia, zvyčajne s okuliarmi na predpis alebo kontaktnými šošovkami. Ale východné systémy holistickej liečby vidia oči ako zrkadlá fyzického zdravia. Ochorenia oka odrážajú problémy s vnútornými orgánmi, najmä s pečeňou a obličkami.

Na kurze sa spoločne zoznámime s príčinami oslabovania zraku, odhalíme korene a súvislosti zrakového systému v tele a naučíme sa ako otočiť smerovanie vývoja nášho zraku. Zoznámime sa s konkrétnymi technikami na udržiavanie kvality nášho zrakového systému. Jedná sa o techniky založené na čínskej medicíne a technikách Taojogy. Kurz bude zameraný na oblasti ako uvoľniť a spriechodniť zrakový systém, ako posilniť svaly zraku a energiu očí. Taktiež bude vysvetlený duchovný aspekt príčin zrakových chorôb a spôsoby ako k nim duchovne pristupovať, spomenuté budú aj potraviny na podporu nášho zraku a spôsoby čistenia očí a ich materských orgánov..... atď.

 

Harmonogram víkendu: 

Sobota

09 30 - 12 30 Liečivé oči – teória a prax
12 30 - 14 00 Obed , relaxácia
14 00 - 17 00 Liečivé oči – teória a prax

Nedeľa

09 30 - 12 30 Liečivé oči – teória a prax
12 30 - 14 00 Obed , relaxácia
14 00 - 17 00 Liečivé oči – teória a prax

REGISTRUJTE SA EŠTE DNES A ZAISTITE SI SVOJE MIESTO!

(jedná sa o špecializovaný kurz, ktorý sa opakuje raz za 2 roky)

 

LEKTORI:  

Martina Medvecká - Certifikovaná inštruktorka systému Univerzálne Liečivé Tao

Július Masarovič - Senior inštruktor systému  Univerzálne Liečivé Tao 

Registrácie mailom alebo telefonicky

  • Martina - univerzalne@liecive-tao.sk, 0917 974 551

Zároveň je potrebné čím skôr uhradiť na náš účet nevratnú registračnú zálohu kurzovného vo výške 50,-Eur.    Zostatok kurzovného najneskôr 3 dni pred konaním kurzu Číslo účtu pošleme prihláseným obratom na mail. Kapacita miest je obmedzená.