Metodický kurz Liečivá láska II

SYSTÉM  UNIVERZÁLNE  LIEČIVÉ  TAO  SLOVAKIA 
Martina Medvecká -LIEČIVÉ TAO, ŠKOLA TAOJOGY   

Najbližšie termíny: 21. november

sobota, od 09:30 – 17 30 Liečivá láska II 

Cena : 80,- Eur/ kurz Liečivá láska II
Miesto:  Centrum Univerzálne Liečivé Tao Slovakia, Kremnická 26 Bratislava – Petržalka

Požiadavky: účastník absolvoval Základy I,
V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodická brožúra. Kurz je súčasťou Školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.

 


Liečivá láska II

Liečivá láska I,II,III sú nadstavbové kurzy. Práca so sexuálnou energiou je jednou z najťažších, ale najsilnejších techník. Správne praktikovaná sexualita dokáže zmeniť celý energetický potenciál človeka, dokáže obmedziť starnutie, dokáže opäť naštartovať telo, začne regenerovať bunky, človek získa tak silný nástroj, ako regulovať procesy vo vlastnom tele, bez toho aby ostal unavený, vyčerpaný, frustrovaný alebo nepochopený.

Praktikant sa v kurze zoznámi so Semenníkovým a Vaječníkovým Kung Fu, prenikne do tajov sexuálnej energie, najväčšej tvorivej sily v našom tele, naučí sa ju využívať v prospech svojho tela. Takto sa pomocou sexuálnej energie aktivizujú žľazy, ktoré začnú produkovať viac hormónov a spôsobia omladzujúci efekt. Posilnením žľazového a hormonálneho systému sa výrazne zlepšuje sexuálne zdravie, vitálna energia a kreativita.

Keď jedinec si postupne osvojil základné sexuálne a harmonizačné techniky, môže pristúpiť k párovej duálnej kultivácii. Je to proces už náročnejší, kde sa musí pozornosť zamerať na naladenie sa na partnera a následne si osvojiť techniky na vzájomnú výmenu energie a jej kultiváciu. Preto v Tao sa doporučuje mať dlhodobého partnera a vyhýbať sa promiskuite.

LEKTOR:  Mgr. Július Masarovič
Senior inštruktor systému  Univerzálne Liečivé Tao
Koordinátor Taojogy pre Slovensko, organizátor kurzov Taojogy

LEKTORKA:  Mgr. Martina Medvecká
Certifikovaná inštruktorka systému  Univerzálne Liečivé Tao
Organizátor kurzov Taojogy

REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na nižšie uuedený bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Kontakt:  Martina - taojogask@gmail.com, 0917 974 551

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Liečivá láska II