Metodický kurz ZÁKLADY TAO

Na človeka v našom svete je kladená vysoká náročnosť v tejto dobe. Je nútený sa postarať sám o seba do plnej miery. Úspech človeka spočíva v nájdení životného oporného piliera, o ktorý sa môže oprieť. Na tomto metodickom kurze ho nájdete. Pilier Tao, s ktorým sa účastník zoznámi na kurze je otestovaný miliónmi ľudí.

Jedná sa o vstupný kurz do Systému Univerzálne Liečivé Tao podĺa Majstra Mantak Chiu zameraný na objavovanie esencie zdravia, vitality a dlhovekosti pomocou jedinečných taoistických techník.

Všetky taoistické techniky a cvičenia, ktoré budete na kurze vykonávať, budú zamerané na oživovanie, posilnenie a uzdravenie fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej úrovne. Aplikáciou techník budete plný energie, naučíte sa načerpať chýbajúce sily pre seba. Budete zdravší, pokojnejší, naučíte sa ako sa zbavovať toxínov z tela. Zmysel každej techniky je podrobne vysvetlený z duchovného aj medicínskeho hľadiska.

Najbližšie termíny v novom roku 2020

 • 26. - 27. september      ZÁKLADY TAO  (Martina a Julius)

 • CENA: 150 Eur / 2 dni / osoba, 80 Eur / 1 deň  

  Kde: Taocentrum, Bratislava - Kremnická 26

Základy Tao 1.časť-objavovanie vnútorného svetla v nás

Náplň kurzu "Základy TAO" pre začiatočníkov:
• Teória - vysvetlenie podstaty taoistických meditácií a cvičení; filozofia taoizmu; zdravotné účinky Tao praktík; aplikácie Tao princípov a techník v každodennom živote.

Meditácia vnútorného úsmevu - práca s piatimi hlavnými jinovými orgánmi, s nimi súvisiacimi jangovými orgánmi a zmyslovými orgánmi (napríklad: obličky-močový mechúr-uši), pomocou ktorej sa posilňujú vnútorné orgány., dochádza k harmonizácii srdca, upokojeniu celej nervovo-vegetatívnej sústavy, zbaveniu sa toxínov z tela a načerpanie chýbajúcich síl.

Meditácia - technika šiestich liečivých zvukov na transformáciu a zbavenie sa negatívnych energií a emócií z tela.

• Meditácia otváranie "Mikrokozmickej obežnej dráhy" - čiže hlavného akupunktúrneho kanála. (Malého nebeského okruhu).

a ďalšie jedinečné techniky ....


Základy Tao 2.časť - vonkajší elixír

 • Poslucháč sa zoznámi s technikou Zjednotenie troch myslí. Aplikácia tejto techniky je základ pre komplexné vnímanie okolia a vnútornú harmóniu, využíva sa aj v bojovom umení, v umení jednania a v živote. 
 • Technika Zjednotenie troch ohňov umožní účastníkovi, zjednotiť svoj tvorivý oheň ducha, naučí sa ako ho nerozptyľovať a naopak posilňovať ho. 
 • Následne sa naučíme aktivizovať a rozprúdiť energiu v Makrokozmickej dráhe a pripravíme sa na energetickú expanziu do priestoru
 • Účastník sa zoznámi s vonkajšími silami a s technikami ako sa uzemniť pomocou zemskej energie, napojiť na kozmickú energiu a nebeské energie - Polárku a Veľkú medvedicu
 • Popri vyššie spomenutých technikách spoločne prejdeme celý rad ďalších jedinečných taoistických techník pre uzdravenie vašej fyzickej, emočnej i mentálnej úrovne.

Kompletný kurz predstavuje úvodné vnorenie sa do systému Univerzálne Liečivé Tao. Je určený rovnako pre začiatočníkov ako aj pre mierne pokročilých. Kurz je súčasťou Inštruktorskej školy Taojogy a zapisuje sa do indexu.

 

 • LEKTORI:

  Martina Medvecká  - Certifikovaná inštruktorka systému Universal Healing Tao, majstra Mantak Chiu

  Július Masarovič - Senior inštruktor systému Universal Healing Tao, majstra Mantak Chiu

Registrácie mailom alebo telefonicky:

 • e-mail: taojogask@gmail.com
 • mobil: 0917 974 551

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Základy Tao