ZÁKLADY TAO ONLINE - metodický kurz

Na človeka v našom svete je kladená vysoká náročnosť v tejto dobe. Je nútený sa postarať sám o seba do plnej miery. Úspech človeka spočíva v nájdení životného oporného piliera, o ktorý sa môže oprieť. Na tomto metodickom kurze ho nájdete. Pilier Tao, s ktorým sa účastník zoznámi na kurze je otestovaný miliónmi ľudí.

Jedná sa o vstupný kurz do Systému Univerzálne Liečivé Tao podĺa Majstra Mantak Chiu zameraný na objavovanie esencie zdravia, vitality a dlhovekosti pomocou jedinečných taoistických techník.

Všetky taoistické techniky a cvičenia, ktoré budete na kurze vykonávať, budú zamerané na oživovanie, posilnenie a uzdravenie fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej úrovne. Aplikáciou techník budete plný energie, naučíte sa načerpať chýbajúce sily pre seba. Budete zdravší, pokojnejší, naučíte sa ako sa zbavovať toxínov z tela. Zmysel každej techniky je podrobne vysvetlený z duchovného aj medicínskeho hľadiska.

Najbližšie termíny v novom roku 2020

 • 29. - 30. január      ZÁKLADY TAO I ONLINE

 • Cena: 100 Eur

  (v cene kurzu je zahrnutý 10 hodín živý online, metodický E-booklet, praktické techniky, videozáznam dostupný 1 mesiac)
   
  Platforma ZOOM
   

  Časový harmonogram kurzu:
  Piatok 29. január
  15 00 – 18 00 – Základy Tao Teória a prax
  18 00 – 18 30 – Prestávka
  18 30 – 20 30 – Základy Tao Teória a prax

  Sobota 30. január
  09 00 – 12 00 – Základy Tao Teória a prax
  12 00 – 13 00 – Obedná prestávka
  13 00 – 15 00 – Základy Tao Teória a prax

Vnútorný elixír - prebudenie vnútorného svetla v nás

Náplň kurzu "Základy TAO" pre začiatočníkov:

 • Teória - vysvetlenie podstaty taoistických meditácií a cvičení; filozofia taoizmu; zdravotné účinky Tao praktík; aplikácie Tao princípov a techník v každodennom živote.
 • Meditácia vnútorného úsmevu v smere podpory 5 elementov - práca s piatimi hlavnými jinovými orgánmi, s nimi súvisiacimi jangovými orgánmi a zmyslovými orgánmi (napríklad: obličky-močový mechúr-uši), pomocou ktorej sa posilňujú vnútorné orgány, multiplikuje sa energia v orgánoch. Usmev do vagus nervu, kde dochádza k celkovej harmonizácii a upokojeniu celej nervovo-vegetatívnej sústavy...
 • Meditácia so zvukom - technika šiestich liečivých zvukov na transformáciu a zbavenie sa negatívnych energií a emócií z tela.
 • Technika brušného dýchania a reverzného dýchania na posilnenie tráviaceho, zažívacieho a vylučovacieho systému tela, ktorá veľmi intenzívne prispieva k uvoľneniu stresu a napätia.
 • Jednoduchá technika seba masáže vnútorných orgánov brucha, tváre, hlavy, rúk a chodidiel pre získanie nástroja na detoxikáciu organizmu, omladenie a postupné rozpustenie energetických blokov a napätí, ktoré sú zodpovedné za ochorenia a starnutie.
 • Meditácia otváranie "Mikrokozmickej obežnej dráhy" - čiže hlavného akupunktúrneho kanála. (Malého nebeského okruhu).
 • Technika Aktivizácia Tantienu – energie brucha, na budovanie energie stredu
 • Cvičenie jednoduchý Čikung - vybrané cviky na stoličkách pre uvoľnenie napätia chrbtového svalstva a následnú energetizáciu chrbtice, čím zvýšime flexibilitu tela, znásobíme energiu a harmóniu.
 • Poslucháč sa zoznámi s technikou Zjednotenie troch myslí. Jedná sa o techniku ako zjednotiť, ustredniť a ukotviť ducha. Aplikácia tejto techniky je základ pre komplexné vnímanie okolia a vnútornú harmóniu, využíva sa aj v bojovom umení, v umení jednania a v živote. Účastník  zacíti silu ducha, pocíti energetický svet a jeho vplyv na náš život.
 • Technika Zjednotenie troch ohňov umožní účastníkovi, zjednotiť svoj tvorivý oheň ducha, naučí sa ako ho nerozptyľovať a naopak posilňovať ho. Jednoduchá technika má mimoriadny dopad na jednotu duše človeka, ktorú začne aplikáciou techniky vnímať. Cítením vlastných energií, vlastnej duše človek dokáže precítiť svoje okolie, vie sa viac zorientovať a zaujať správny postoj v interakcii.

 • LEKTORI:

  Martina Medvecká  - Certifikovaná inštruktorka systému Universal Healing Tao, majstra Mantak Chiu

  Július Masarovič - Certifikovaný senior inštruktor systému Universal Healing Tao, majstra Mantak Chiu

Registrácie mailom, telefonicky, cez webový formulár priamo:

 • e-mail: taojogask@gmail.com
 • mobil: 0917 974 551 alebo priamo cez webový formulár pozri dole na stránke kliknutím TU

Názov a číslo účtu:
Martina Medvecká
číslo úctu: 292 689 3163 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK64 1100 0000 00292 689 3163 
do poznámky uviesť meno účastníka a Základy ONLINE