Odbor Chi Nei Tsang

Vitajte na stránke odboru CHI NEI TSANG taoistickej terapeutickej masáže brucha.

Veľmi ma teší, že Vám môžem týmto spôsobom sprostredkovať pôvodné učenie starých taoistických majstrov, ktoré majster Mantak Chia skompiloval do uceleného výučbového systému a dnes je tento systém vyučovaný na celom svete a v tomto odbore pribúda stále viac a viac certifikovaných praktikantov a učiteľov.

Tu na Slovensku sme po prvýkrát otvorili odbor CNT r.2013, kedy sme v Bratislave zorganizovali kurz Chi Nei Tsang I. Dodnes kurzami prešlo cez 50 absolventov a z toho už dnes máme 11 certifikovaných praktikantov CNT I a 4 adeptov na certifikáciu CNT II, 1 certifikovanú praktikantku CNT II a III a učiteľku CNT.

 

Tento odbor je určený tak pre inštruktorov a poslucháčov Školy Taojogy ako aj odborne pre verejnosť, praktikantov masérov, liečiteľov a rehabilitačných pracovníkov a pre všetkých záujemcov o terapiu brucha, ktorí sa chcú zamerať na liečenie, sebaliečenie, prehĺbenie praxe s prácou s čchi, rozšíriť si svoje zručnosti, chcú preniknúť do emócií  podvedomia a chcú ich rozpustiť a vyriešiť.

Pre záujemcov o štúdium Chi Nei Tsang je podmienkou mať absolvované ZÁKLADY TAO a doporučený kurz  ŽELEZNÁ KOŠEĽA IA,B systému Univerzálne Liečivé Tao.

Tento odbor je neoddeiteľnou súčasťou systému Taojogy. 

Info o štúdiu pozri aktuálne vypísané kurzy Chi Nei Tsang, prípadne ma kontaktuj osobne.

Vedúca odboru Chi Nei Tsang pre Slovensko:

Mgr. Martina Medvecká - certifikovaná učiteľka Chi Nei Tsang a certifikovaná inštruktorka systému Univerzálne Liečivé Tao - kontakt: univerzalne@liecive-tao.sk, mobil: 0917 974 551.

 

AKTUÁLNE AKCIE ODBORU CHI NEI TSANG

Prezentácia Chi Nei Tsang

Kedy: štvrtok 22.8. od 18:00 - 20:30
Kde: Tao centrum, Kremnická 26, Bratislava - Petržalka
Cena: 10 eur

Cieľom je predstaviť Chi Nei Tsang vo všetkých jeho aspektoch: seba masáž, masáž partnera alebo klienta, aplikáciu energetických meditačných techník systému Univerzálne Liečivé Tao.
Zároveň sa pozrieme na naše brueho (tzv. sekundárny mozog) ako na najdôležitejšie energetické centrum nášho tela, predstavíme si nový orgán mesentery v našom tele, o ktorom ste doteraz možno nevedeli a spoločne sa naučíme liečivú energetickú čchi seba masáž abdomenu atď...

Prezentácia je tak pre profesionálov pracujúcich v odbore terapie a masáží, ako aj pre všetkých ďalších záujemcov, ktorých zaujímajú témy seba liečenia a nové alternatívne metódy liečenia.

Účastníci získajú zľavový kupón na individuálnu terapeutickú masáž vo výške 20%.

Kde je terapia Chi Nei Tsang nápomocná:
- rýchle odstránenie stresu, napätia a negatívnych emócií, ktoré sa ukladajú v dutine brušnej
- prináša pohodlie a úľavu, privádza energiu do vnútorných orgánov - odstraňuje bloky, ktoré sa vytvárajú v oblasti okolo pupku - masáž je účinná pri ťažkostiach zažívacieho traktu, nadúvaní brucha a zápche
- odvádzanie toxínov a nadmerného tepla z tela, ktoré spôsobuje dysfunkciu vnútorných orgánov
- pomáha zmierniť ženské problémy - PMS, kŕče, endiometrózu ...
- posilňuje celkové zdravie a značne pomáha omladzovaniu celého organizmu, ovplyvňuje lymfatický a imunitný systém
....

Prezentáciu vedie:
Mgr. Martina Medvecká - medzinárodne certifikovaná praktikantka a učiteľka Chi Nei Tsang 

Registrácia: univerzalne@liecive-tao.sk, 0917 974 551

 

CHI NEI TSANG EVOLUTION 2019 SUMMIT

za účasti majstra Mantak Chiu,  vedúcej odboru CNT senior učiteľky Jutty Kellenberger a Senior učiteľky Veetao Hogan v Lausanne vo Švajčiarsku 25.10. - 3.11.2019.

Európska komunita CNT sa stretne s cieľom vzdelávať, aktualizovať a modernizovať odbor Chi Nei Tsang

Majster Mantak Chia - jediný, ktorý bol 2x menovaný ako Qi Gong Majster roka Medzinárodným kongresom čínskej medicíny a Qi Gongu (1990 a 2012). Po 39 rokov výučby Chi Nei Tsang Mantak Chia dosiahol nové poznanie múdrosti svojich Majstrov, ktoré teraz integruje ako Životný pulz do celého odboru Chi Nei Tsang.

Na tomto podujatí budete mať príležitosť prejsť celým vývojom v oblasti Chi Nei Tsang 1, Chi Nei Tsang 2 a Chi Nei Tsang 3 a v rámci večernej prezentácie sa oboznámite so zariadením Micro Current .

Bez ohľadu na to, aký stupeň  certifikácie máte v odbore CNT, bude to príležitosť pre stretnutie sa s komunitou Chi Nei Tsang, ako aj príležitosť vyškoliť sa, urobiť si update, zvýšiť si kvalifikáciu a urobiť si certifikáciu (pozri súčasný stav a požiadavky na www.universal-tao.com)

Celý program pozri na: 2019_cnt_evolution_en