SÚSTREDENIA - Liečivé Tao v roku 2021

Už niekoľko rokov  organizujeme intenzívne  tematické regeneračno  - zdokonaľovacie sústredenia  v krásnom  prostredí, či už pri mori alebo na horách za účelom hlbšieho ponorenia sa do cvičení Taojogy bez rušivého vplyvu domáceho, alebo pracovného prostredia.

Aktívny pobytový týždeň v prímorskom letovisku na poloostrove Kačjak v Crikvenici. Jedná sa o relaxačno -ozdravný a zdokonaľovací pobyt. Cieľom pobytu je aplikovať prax železnej košele I - dýchanie kožou a Taičičikung.
Sústredenie je zamerané na hlboké vnorenie sa do sveta Dychu v krásnom čistom horskom prostredí na Smrekovici 1500n.m. Dýchanie predstavuje dôležitú aktivitu v tele a je ním možné ovplyvniť všetky procesy v nás. Dych je úžasný nástroj ako si rozširíť vedomie, detoxikovať telo, získať energiu aj ju uskladniť.
Intenzívne sústredenie predstavuje kompletnú aplikáciu Taiči v živote. Doobeda sa bude vyučovať forma I a aplikácia princípov do formy. Poobede sa bude pokračovať v aplikácii sebaobrany v Taiči a zdokonaľovať sa v spoločnej pohybovej meditácii Tui shou, ktoré ponúka Taičičikung I
V krásnom Žiarskej doliny. Cieľom je zdokonaľovať sa vo fyzických energetických cvičeniach Železná košeľa, Taojin, Taiči a alchymistických meditáciách Fúzia a Liečivá láska.
Na zimu máme prichystané 8 dňové intenzívne sústredenie s tematikou Zjednocovania sa pomocou fechník Fúzie a Kozmickej Fúzie. V druhej časti naparovanie sa kultiváciou vody a ohňa Vnútornej Alchýmie, čistenie a vyživovanie spiritov a ducha.