SÚSTREDENIA - Liečivé Tao

Už niekoľko rokov  organizujeme intenzívne  tematické regeneračno  - zdokonaľovacie sústredenia  v krásnom  prostredí, či už pri mori alebo na horách za účelom hlbšieho ponorenia sa do cvičení Taojogy bez rušivého vplyvu domáceho, alebo pracovného prostredia.

Sústredenie je zamerané na hlboké vnorenie sa do sveta Dychu v krásnom čistom horskom prostredí na Smrekovici 1500n.m. Dýchanie predstavuje dôležitú aktivitu v tele a je ním možné ovplyvniť všetky procesy v nás. Dych je úžasný nástroj ako si rozširíť vedomie, detoxikovať telo, získať energiu aj ju uskladniť.
Na zimu máme prichystané 8 dňové intenzívne sústredenie s tematikou Zjednocovania sa pomocou fechník Fúzie a Kozmickej Fúzie. V druhej časti naparovanie sa kultiváciou vody a ohňa Vnútornej Alchýmie, čistenie a vyživovanie spiritov a ducha.
Intenzívne sústredenie predstavuje kompletnú aplikáciu Taiči v živote. Doobeda sa bude vyučovať forma I a aplikácia princípov do formy. Poobede sa bude pokračovať v aplikácii sebaobrany v Taiči a zdokonaľovať sa v spoločnej pohybovej meditácii Tui shou, ktoré ponúka Taičičikung I
Aktívny pobytový týždeň v prímorskom letovisku na poloostrove Kačjak v Crikvenici. Jedná sa o relaxačno -ozdravný a zdokonaľovací pobyt. Cieľom pobytu je aplikovať prax železnej košele I - dýchanie kožou a Taičičikung.
V krásnom vysokohorskom prostredí na Veľkej Fatre.Cieľom je zdokonaľovať sa vo fyzických energetických cvičeniach Železná košeľa, Taojin, Taiči. Nosnou témou bude Tantienčikung a budovanie energie Tantienu.