ZÁKLADNÉ VSTUPNÉ KURZY - Liečivé Tao

Jedná sa o vstupný kurz do Systému Univerzálne Liečivé Tao podĺa Majstra Mantak Chiu zameraný na objavovanie esencie zdravia, vitality a dlhovekosti pomocou jedinečných taoistických techník.

V tomto období je viac ako čokoľvek iné potrebné venovať sa svojmu zdraviu tak fyzickému ako aj psychickému. V starej Čine bol lekár platený, keď jeho pacient bol zdravý, takže robil všetko preto, aby neochorel. K tomu účelu slúžili okrem bylinných preparátov aj cvičenia, ktoré sa zameriavali na budovanie vnútornej sily, imunity a celkovej vnútornej harmónie.
 
My vás  pozývame na kurz, kde sa naučíte sadu taoistických techník a cvičení, ktoré môžu výrazne prispieť k posilneniu vášho fyzického zdravia ako aj duševnej pohode za špeciálnu akciovú cenu vzhľadom na pandemickú situáciu.

SYSTÉM UNIVERZÁLNE LIEČIVÉ TAO SLOVAKIA
MARTINA MEDVECKÁ - LIEČIVÉ TAO, ŠKOLA TAOJOGY

Najbližšie termíny kurzov v Bratislave

 • 29. - 30. január   ZÁKLADY TAO ONLINE 
 • Cena: 100 Eur

  (v cene kurzu je zahrnutý 10 hodín živý online, metodický E-booklet, praktické techniky, videozáznam dostupný 1 mesiac)
   
  Platforma ZOOM
   

  Časový harmonogram kurzu:
  Piatok 29. január
  15 00 – 18 00 – Základy Tao Teória a prax
  18 00 – 18 30 – Prestávka
  18 30 – 20 30 – Základy Tao Teória a prax

  Sobota 30. január 9: 00 – 12 00 – Základy Tao Teória a prax
  12 00 – 13 00 – Obedná prestávka
  13 00 – 15 00 – Základy Tao Teória a prax

Vnútorný elixír - prebudenie vnútorného svetla

Náplň kurzu "Základy TAO" pre začiatočníkov:

 • Teória - vysvetlenie podstaty taoistických meditácií a cvičení; filozofia taoizmu; zdravotné účinky Tao praktík; aplikácie Tao princípov a techník v každodennom živote.
 • Meditácia vnútorného úsmevu v smere podpory 5 elementov - práca s piatimi hlavnými jinovými orgánmi, s nimi súvisiacimi jangovými orgánmi a zmyslovými orgánmi (napríklad: obličky-močový mechúr-uši), pomocou ktorej sa posilňujú vnútorné orgány, multiplikuje sa energia v orgánoch. Usmev do vagus nervu, kde dochádza k celkovej harmonizácii a upokojeniu celej nervovo-vegetatívnej sústavy...
 • Meditácia so zvukom - technika šiestich liečivých zvukov na transformáciu a zbavenie sa negatívnych energií a emócií z tela.
 • Technika brušného dýchania a reverzného dýchania na posilnenie tráviaceho, zažívacieho a vylučovacieho systému tela, ktorá veľmi intenzívne prispieva k uvoľneniu stresu a napätia.
 • Jednoduchá technika seba masáže vnútorných orgánov brucha, tváre, hlavy, rúk a chodidiel pre získanie nástroja na detoxikáciu organizmu, omladenie a postupné rozpustenie energetických blokov a napätí, ktoré sú zodpovedné za ochorenia a starnutie.
 • Meditácia otváranie "Mikrokozmickej obežnej dráhy" - čiže hlavného akupunktúrneho kanála. (Malého nebeského okruhu).
 • Technika Aktivizácia Tantienu – energie brucha, na budovanie energie stredu
 • Cvičenie jednoduchý Čikung - vybrané cviky na stoličkách pre uvoľnenie napätia chrbtového svalstva a následnú energetizáciu chrbtice, čím zvýšime flexibilitu tela, znásobíme energiu a harmóniu.
 • Poslucháč sa zoznámi s technikou Zjednotenie troch myslí. Jedná sa o techniku ako zjednotiť, ustredniť a ukotviť ducha. Aplikácia tejto techniky je základ pre komplexné vnímanie okolia a vnútornú harmóniu, využíva sa aj v bojovom umení, v umení jednania a v živote. Účastník  zacíti silu ducha, pocíti energetický svet a jeho vplyv na náš život.
 • Technika Zjednotenie troch ohňov umožní účastníkovi, zjednotiť svoj tvorivý oheň ducha, naučí sa ako ho nerozptyľovať a naopak posilňovať ho. Jednoduchá technika má mimoriadny dopad na jednotu duše človeka, ktorú začne aplikáciou techniky vnímať. Cítením vlastných energií, vlastnej duše človek dokáže precítiť svoje okolie, vie sa viac zorientovať a zaujať správny postoj v interakcii.

CENA: 100 Eur

LEKTORI:

Mgr. Martina Medvecká  - Certifikovaná inštruktorka systému Universal Healing Tao , majstra Mantak Chiu

Mgr. Július Masarovič - Certifikovaný inštruktor systému Universal Healing Tao , majstra Mantak Chiu

Prihláška

Víkendové vstupné kurzy
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa našich zásad spracovania osobných údajov

Kontakt: Martina -  univerzalne@liecive-tao.sk, +421 917 974 551