O mne - Mgr. Martina Medvecká - Liečivé Tao

MEDZINÁRODNE CERTIFIKOVANÁ SENIOR INŠTRUKTORKA  SYSTÉMU UNIVERZÁLNE LIEČIVÉ TAO MGR. MARTINA MEDVECKÁ - LIEČIVÉ TAO, ŠKOLA TAOJOGY

 Tao som sa prvýkrát stretla pred 20 rokmi v Škole Taojogy v Bratislave a učarovalo mi natoľko, že už 11.rok sa mu venujem profesionálne ako senior inštruktorka systému Univerzálne Liečivé Tao, na plný úväzok.

Skôr než som však objavila Tao, vyskúšala som na svojej ceste mnohé cvičenia a terapie, absolvovala kurzy seba vzdelávania, aby som sebe a svojmu životu lepšie porozumela a aby som našla vnútorný pokoj a rovnováhu, ktoré som vo svojom rušnom živote postrádala. Navštevovala som pravidelné kurzy jogy, denne som meditovala, venovala sa liečeniu prostredníctvom Vyššieho Ja - technikou LSVJ, liečeniu Reiky, absolvovala som kurzy Anjelske liečenie a Anjelsky channeling. Stala som sa Akreditovanou profesionálnou koučkou a tiež certifikovanou praktikantkou metódy IZI LLC (poznanie vlastného Ja prostredníctvom Hooponopono )pod vedením Dr. Hew Lena a certifikovanou absolventka kurzu Silvovej metódy ovládania mysli - tieto techniky dodnes aktívne vo svojej každodennej terapeutickej praxi s úspechom využívam.

V roku 2003 som hľadaním na internete objavila Školu Taojogy, pozorne prečítala všetko dostupné čo som našla na stránkach a prihlásila sa do kurzu. Bolo to to, čo som hľadala - fyzické cvičenia, meditácie a informácie o fungovaní z oblasti tradičnej čínskej medicíny a poznatky o veciach, ktoré sú medzi nebom a zemou a to všetko pod jednou strechou. Keďže som praktik, všetky techniky, ktoré sme preberali som doma poctivo cvičila a čoskoro som začala cítiť prvé zmeny hlavne čo sa týka mojej emocionálnej rovnováhy,. ktorá vtom čase nebola práve najlepšia. Bola som zrazu pokojnejšia a harmonickejšia, navyše som sa dobre cítila a mala dostatok energie, napriek množstvu práce, ktorej som sa ako obchodná manažérka a zároveň doma fungujúca slobodná matka venovala.

Stalo sa už aj vám, že keď ste už konečne získali aký taký pocit rovnováhy sa vám zrazu z ničoho nič všetky životné istoty zrútili ako domček z karát a prepadli vás strach, úzkosť, obavy a mali ste pocit, že už sa z toho nespamätáte? Bojíte sa, či budete mať z čoho zaplatiť hypotéku, robíte si starosti o dieťa, o chorého partnera, neveríte si, že to dokážete zvládnuť a pod. Mne sa to stalo, v čase keď už som cvičila tao niekoľko rokov. Zrazu prišla tá skúška, aby som aplikovala, všetky nadobudnuté vedomosti a prax do reálneho života. A vtedy som odhalila skutočnú silu a hĺbku, ktorá sa skrýva za učením Tao a táto životná skúsenosť ma nasmerovala k tomu, že som opustila svoje zamestnanie, stala som sa inštruktorkou systému Univerzálne Liečivé Tao, majstra Mantak Chiu a dnes pomáham ľuďom, učím ich ako nájsť cestu k sebe, rozvinúť silu a pokoj mysle a poskytujem im úžasný návod na udržiavanie dobrého zdravia, prípadne silného spojenca v procese hlbokého ozdravenia a skutočný nástroj premeny aj tej najhlbšej traumy v seba poznanie a duševnú rovnováhu.

Mojimi prvými učiteľmi ktorí ma na mojej ceste Tao sprevádzali boli inštruktori Július Masarovič a Maria Hosnedlová, ktorí ma doviedli až k tomu, aby som sa stala asociovanou inštruktorkou systému Univerzálne Liečivé Tao, majstra Mantak Chiu.

Neskôr som svoje poznatky a taoistickú prax rozširovala a získavala na nadstavbových kurzoch doma pod vedením senior inštruktora Júliusa Masaroviča i v zahraničí Thajsku, Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku pod vedením Taoistického Majstra Mantak Chiu, senior inštruktorov Tao Rentaa Ravasia, Veetao Hogan, Jutty a Waltera Kellenbergerg. V roku 2016 som sa stala certifikovanou inštruktorkou systému Univerzálne Liečivé Tao.
V rámci tohto systému som objavila aj hĺbkovú terapeutickú masáž Chi Nei Tsang, ktorá ma natoľko zaujala, že som sa jej rozhodla hlbšie venovať a postupne cez získanie certifikátu praktikanta CNT som sa v roku 2018 stala prvou certifikovanou učiteľkou Chi Nei Tsang masáže v SR i CZ, pod vedením senior učiteľky CNT Veetao Hogan zo Švajčiarska.

V súčasnosti sa aktívne podieľam na vedení Školy Taojogy a ako lektorka vediem kurzy pre mužov i ženy systému Univerzálne Liečivé Tao, kde aplikujem všetky vedomosti, ktoré som počas štúdia a praktikovania nadobudla a obohacujem ich o osobné skúsenosti získané aj z iných liečebných systémov. Venujem sa profesionálne aj terapeutickej praxi Chi Nei Tsang a vediem osobné konzultácie za účelom citového uzdravenia, alchýmie života a zdravej sexuality.

V mojej práci som našla životné naplnenie a som vždy veľmi šťastná, keď vidím tie úžasné pozitívne zmeny, ku ktorým prichádza pravidelným cvičením u mojich klientov.

Referencie od klientov si môžete prečítať TU