Individuálna terapia CNT

MÁTE ZÁUJEM NA VLASTNOM TELE ZAŽIŤ ÚČINKY ČÍNSKEJ TERAPIE BRUCHA CHI NEI TSANG?

Príďte, spoznajte a objavte jedinečný systém, ktorý vás naučí ako relaxovať a ovládať svoje emócie prostredníctvom Chi Nei Tsang systému Univerzálne Liečivé Tao. Jedná sa o najbezprostrednejší komplexný prístup k detoxikácii, obnove a posilneniu vnútorných orgánov tela a tým zlepšeniu kvality života.
Vaše črevo je váš druhý Mozog: obsahuje viac ako 100 miliónov neurónov, ktoré regulujú náladu! Ukladajú sa tu negatívne emócie, stres, toxíny a napätia rôzneho druhu. Energetické bloky sa vytvárajú okolo pupku.

Informácie o voľných termínoch a objednávky na masáž a terapiu:
Mgr. Martina Medvecká - certifikovaná praktikantka ChiNeiTsang masáže, e-mail - univerzalne@liecive-tao.sk, mobil: 0917 974 551

Ponuka:

  • Masáž Chi Nei Tsang I - hĺbková terapeutická detoxikačná masáž vitálnych orgánov brucha  - 60 min
  • Terapia brucha Chi Nei Tsang - masáž brucha a práca s emóciami, uvoľnovanie stresu atď. - 90 min.
  • Chi Nei Tsang III - Tok Sen Harmony - (svalová, šľachová a meridiánová masáž) je masáž vnútorných šliach, ktorá prenáša energiu (chi) do celého tela, pričom uvoľňuje a otvára energetické dráhy. Táto masáž využíva špeciálne drevené nástroje, ktoré vytvárajú mechanické a zvukové vibrácie, ktoré rezonujú cez hlboké vrstvy tkaniva a kosti. Výsledkom je úľava od bolesti, odstránenie negatívnej energie a ich blokád. Uvoľňuje zatuhnuté orgány a zlepšuje krvný obeh.  60 - 90 min.

Cena: 1 terapeutické stretnutie 30 Eur/ 60 min., 40 Eur/ 90 min

Viac o terapii a priebehu terapie čítaj TU

Kde: Taocentrum, Kremnická 26, Bratislava - Petržalka (MHD bus č.80, 88 - zastavka Kremnická)