Transformačná terapia Access Bars - liečenie dotykom

ACCESS BARS® liečivá technika rozširujúca vedomie

ACCESS BARS® je súčasťou nástrojov Access Consciousness®.  Metóda vznikla v roku 1990 v USA a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť ich život.

BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. 

AKO TO FUNGUJE?

Dotknutím sa Access bodov dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja, ktorý drží nežiadúce napätie, myšlienky a stres v našom tele. Počas spúšťania procesu "Bars" sa spomaľujú a harmonizujú mozgové vlny, čo vedie k eliminácii vzorcov nášho správania. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia. Postupne sa stávame v súčasnom živote prítomnejší a naša minulosť sa nepremieta do našej budúcnosti tak ako predtým. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

Už po jednom sedení Bars, doslovne meníte pravdepodobnosť budúcich možností. Aby bola terapia účinná je dobré ju zopakovať aspoň 3x po sebe s odstupom max. 21 dní

BARS vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres ap

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ -  ako energeticky zvrátiť starnutie

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je súčasťou nástrojov Access Consciousness®.  Metóda vznikla v roku 1990 v USA a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť ich život.

FACELIFT™ je úžasný proces, ktorý zjemňuje, napína a omladzuje tvár a telo. Žiadne operácie, žiadne injekcie, žiadne lieky! Počas terapie sú rozpustené bloky, traumy, spúšťače starnutia i obmedzenia, ktoré máte v tele. Dochádza k zmene nielen na tvári, ale aj na tele, preto je táto terapia známa aj pod názvom poprsie lift alebo telo lift.

Je to úžasný proces, ktorý zvráti príznaky starnutia na tvári a podobné účinky má aj na tele. Terapia jemná, relaxačná, ktorá využíva energiu k aktivácii vašej tváre tým, že spustí mnoho telesných procesov, ktoré sú špeciálne zamerané na transformáciu účinkov starnutia, stresu a gravitácie.

Táto terapia je vhodná pre každého kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Mnohým sa po procese zlepšil aj celkový zdravotný stav. Táto technika obnovuje prirodzený tok energie v tele. Počas terapie vnímate príjemné a jemné dotyky rúk na svojej tvári, krku a dekolte. Uľahčuje uvoľnenie energetických dráh a uvoľňuje stagnácie spôsobené najmä emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S energiou tečúcou do tela sa svaly začínajú uvoľňovať a koža začína mladnúť.

Tí, ktorí prešli sedením energetického faceliftingu, nielenže vyzerajú mladšie a cítia sa dobre, ale je to veľmi uvoľňujúci zážitok. Pre celé telo! Access Energetic Facelift ™ je skvelý spôsob ako oživiť tvár a zvrátiť vzhľad spôsobený starnutím. 

- Úžasný proces,ktorý dokáže zvrátiť starnutie v tvári a vytvára podobné účinky na celom tele.Používa sa 16 krát za sebou aby bola viditeľná zmena. Je veľmi dobrý aj na liečenie. Telo si samo vyberie ktorý orgán má liečiť.

Čo všetko nám Facelift prinesie ? 

Bez botoxu, bez skalpelu, či drahých krémov...Môžeme vypadať a cítiť sa lepšie, mladšie, s väčším množstvom energie. Pracujeme s energiami, ktoré sú telu známe a štartujú jeho samoregeneračné schopnosti. Chceli by ste objaviť, akým darom je Vaše telo?, Aké by to bolo umožniť telu toto zažiť ?, Čo dovolíš svojmu telu prijať ? Kedy naposledy ste sebe a svojmu telu dopriali deň pre seba?

 
Je to úžasná relaxačná terapia, ktorá trvá 75 minút. Ležíš oblečená/ý na lehátku a ja sa dotýkam tváre a dekoltu, ty vnímaš a cítiš ako sa ti uvoľnuje teľo a myseľ.  Aby bola terapia účinná je dobré ju zopakovať aspoň 3x po sebe s odstupom max. 21 dní

UPOZORNENIE !!! Nie je to masáž/krúživými pohybmi/, sú to jemné dotyky na hlave, tvári, dekolte. Čo je najdôležitejšie pri tejto terapii: Dovoliť si ju prijať. Vypnúť hlavu a nemať žiadne očakávania.

 

Access consciousness, telesné procesy, 90 minút -  MTVSS - Molecular Terminál Valence Slovghing System

Jeden s najdynamickejších telesných nástrojov v Accesse. Má významný vplyv na imunitu ,na vyladenie nášho tela,aby bolo také ako bolo navrhnuté. Ak robíme MTVSS - 25 krát, zmení sa celá štruktúra Vášho tela.

Prečo sú Barsy v dnešnej dobe tak potrebné, v čom vám môžu pomôcť ?

- odbúranie strachov, ktoré máme aj v podvedomí z toho čo bude, ako bude, či budeme mať prácu, čo bude s detmi, strachy ohľadne nášho zdravia, či financií
- zminimalizujeme všetky strachy ohľadne tejto situácie
- pomoc pri určitých stavoch depresií, nepodporujúcich myšlienok
- udržanie sa v pozitívnom móde a objavovanie viac možností pre nás v tejto dobe
- chýba nám dotyk, kontakt, socializácia
- pre toho, kto naopak oveľa viac pracuje, na vypnutie hlavy, myšlienok a celkový relax
- čo je úplne najviac, získaš nové uhľy pohľadu, nové možnosti v tejto situácii
a keby aj nič z toho, tak budeš mať úžasnú relaxačnú masáž pretože bude sa diať úplne všetko, čo si ty dovolíš !

CENNíK: 1 sedenie Access v trvaní  75 min - 50 Eur, 

Predplatné 3 x 75 min. sedenia cena: 135 Eur 

Informácie o voľných termínoch a objednávky na terapiusmerujte na: Mgr. Martina Medvecká - certifikovaná praktikantka Access Bars a Access consciousness , e-mail - taojogask@gmail.com, mobil: 0917 974 551

Kam na terapiu: 

BRATISLAVA -  Taocentrum, Kremnická 26, BA - Petržalka (MHD bus č.80, 88 - zastavka Kremnická) ,                              STUPAVA - Lesná 130, 900 31 Stupava